www.gram.pun.pl/forum o wszystkim i dla wszystkich/

Ogłoszenie

Forum oficjalnie zamknięte, CLOSED
  • Index
  •  » MMORpg
  •  » Postacie w Last Chaos, nie wiesz co wybrać , ja ci powiem :D

#1 2010-04-21 21:45:17

Radzio1350

I'm Legend

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 33
Punktów :   

Postacie w Last Chaos, nie wiesz co wybrać , ja ci powiem :D

Do wybrania jest 6 klas postaci :

-Tytan (Tytani to śmiertelnicy, wzbudzeni do życia przez boga ciemności Eresa, którzy walczyli po jego stronie w wojnie przeciwko bogu światła Apollonowi. Ich potęga, siła i wytrwałość, połączone z wrodzonym talentem do walki, czynią z nich niepokonanych wojowników.)

Główny atrybut: siła

Broń: Topór (highlander) lub wielki miecz (harcownik)

-Rycerz (Historia szlachetnych "Rycerzy Apollona" sięga do czasów wojny między bogami Eresem i Apollonem. Ci elitarni wojownicy Apollona żyją zgodnie z przykazaniami honoru i pokory. Wyuczeni przez Apollona i biegli w sztuce wojennej, rycerze posługują się swoimi zdolnościami i siłami by chronić słabszych i niewinnych przed grozą dzisiejszych ciemnych czasów. Wielu porównuje ich do tytanów, jednak tytani zdani są głównie na swoją siłę, podczas gdy rycerze posługują się taktyką i zwinnością w walce z nieprzyjaciółmi. Dzięki swoim zdolnościom obronnym chronią i wspomagają swoich towarzyszy w walce. )

Główny atrybut: siła

Broń: Miecz i tarcza (templariusz) lub 2 miecze (paladyn)

-Szelma (Urodzone z błogosławieństwem boga wiatru Shihuru, które użycza im doskonały wzrok i zadziwiającą szybkość, sięgające daleko ponad zdolności zwykłego śmiertelnika. Brak wielkiej siły czyni je jednak słabymi w porównaniu do tytana lub rycerza. Ich broń to kusza lub sztylety. Szelmy są mistrzyniami w dokonywaniu zamachów wspomagających wojowników na pierwszej linii frontu.)

Główny atrybut: zwinnosc

Broń: Sztylety (zamachowiec) lub kusza (łowca)

-Uzdrowicielka (Uzdrowicielki to wysokie Elfy, które posiadają wiele podobieństw do śmiertelnych Czarodzejek, ponieważ tak jak one manipulują energią życiową. Ich zdolności jednak pochodzą z boskiego źródła i są przez nie używane do leczenia i chronienia. Jako jedyne w Last Chaos ze zdolnościami leczniczymi, a za to słabsze w walce z nieprzyjacielem, uzdrowicielki najchętniej podróżują z grupą. )

Główny atrybut: zwinnosc (strzelec) lub inteligencja (kleryk)

Broń: Łuk (strzelec) lub laska (kleryk)

-Czarodziejka (Czarodziejki to mistrzynie w sztuce manipulowania maną, czyli życiową energią, która bezustannie opływa cały świat Last Chaos. Tą energię używają by przywoływać potężne siły natury, przez wielu nazywanych magią. Czarodziejki potrafią dokonywać ogromnych zniszczeń, przez co są w stanie szybko pokonać nieprzyjaciół nawet w większych grupach. Jednak używanie tak ogromnej mocy osłabia je w istotnym stopniu i pozostawia im tylko nieliczne właściwości obronne. )

Główny atrybut: inteligencja Broń: Kostur (czarownica) lub rózdzka (wiedźma)

-Zaklinacz (Wysokie Elfy poświęciły swoje życie na studium pustki i tajemnic stworzenia. One zrozumiały, że nawet Stworzenie manipuluje pustką i posługuje się nią. One odkryły, w jaki sposób bogowie wykorzystali pustkę aby nadać życiu jego obecną formę. Pośród nich znajdziesz kilku nielicznych, którzy wiedzą, jak można z tej niezmierzonej Mocy korzystać. My znamy ich jako Zaklinaczy. Nawet jeśli brakuje im zdolności lub woli do całkowitego opanowania ogromu tej Mocy, to ich siła jest wystarczająco potężna, by zniewolić i zniszczyć gnębiące nas monstra. Wielu, którzy się im sprzeciwili, szybko musiało przekonać się na własnej skórze: Zaklinacze nigdy nie wędrują samotnie.)

Główny atrybut: inteligencja

Broń: Kosa (specjalista) lub scepter (władca elementów)

Każda postać ma plusy i minusy. Jeśli chcecie postać do pvp to najlepszym wyborem będzie tytan , poniewaz ma dobre skille i najwiecej dmg w grze. A jesli chcecie szybko wbijac lvl na dobrych potworkach to wybierzcie rycka , bo ma duzo defa ale za to mizerny dmg w przeciwienstwie do tytana. Uzdrowicielki są mile widziane w pt , mają zdolnosc uleczania innych graczy ( prawde mówiąc , niezbędna to polowania na bossy ). Szelma na wysokich lvl ma nawet niezłe skille , ale niestety malo hp i obrony, chyba ze bedziemy grac kuszą ( atak z daleka ) to zanim mob do nas podbiegnie zdązymy go zabić nie tracąc przy tym hp. Czarodziejki posluguja sie tylko magią , potrafia wyrzadzic niezle szkody z daleka i posiadają duzo buffkow dla innych graczy. Zaklinacz jest hmmm , jak to powiedziec , BARDZO NUDNY I SŁABY!!, jedynym jego atutem jest to ze moze przywolywac duchy ktore z nim walą lub zmienic sie w:

-Rycerz ( duzo defa , mniejszy atak)
-Diabeł  ( duzo ataku za to malo defa)

te 2 przemiany są zle wywarzone i nie są pod zadnym wzgledem podobne. Osobiscie gram Tytanem ( blok pu ) i calkiem niezle sie nim farmi i expi. Jesli tez zamierzacie grac tytanem to wybierzcie profesje Harcownik ( chodzi z mieczem )- szybszy atak od higha , wiecej hp ( najwiecej w grze) , wiecej defa , lepsza celnosc , lepsze skille za to mniejszy atak . To tyle z mojej strony, jesli chcecie dowiedziec sie czegos wiecej , ladujcie na glowne forum lc www.lastchaos.gamigo.pl. pozdro

Offline

 
  • Index
  •  » MMORpg
  •  » Postacie w Last Chaos, nie wiesz co wybrać , ja ci powiem :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl misje w gta san andreas na pc wymiana tarcz hamulcowych w golfie 4 macro dla warriora pvp tbc golf iv 1.9 tdi 90km chip